ACCOUNT EXECUTIVE

Typ: Full-time

Druh: TPP/FA

Plat: od 1.200,- eur/FA

Dátum nástupu: ihneď

Príbeh agentúry Wiktor Leo Burnett sa začal písať v roku 1992, ešte pod názvom „Wiktor nás požiadal, aby sme sa boli jeho priatelia“. Odvtedy sa Wiktor so ziskom 8 titulov Agentúry roka zaradil medzi najúspešnejšie reklamné agentúry na slovenskom trhu.

Wiktor ale nie sú iba tituly, ocenenia z kreatívnych festivalov a veľké reklamné kampane. Sú to všetci tí inšpiratívni a kreatívni ľudia, ktorí za posledných 30 rokov na Leškovej po sebe niečo zanechali a vďaka ktorým môže Wiktor stále robiť pre tie najlepšie značky na trhu.

U Wiktora milujú kreatívnu reklamu, ktorej vytvárajú čo najlepšie prostredie. Aj vďaka silnému projekt managementu a plánovaniu kapacít Traffic managermi. Táto kombinácia robí z Wiktor Leo Burnett jedno z najatraktívnejších miest na prácu v Bratislave.

Náplň práce

▶ Manažment menších projektov od zadania až po „poprosím zapracovať ASAP“. Budeš mať pod palcom menšie joby a seniorného accounta „nad sebou“.

▶ Komunikácia a manažment vzťahov s klientom.

▶ Konzultácie, poradenstvo a vytváranie kvalitných a dlhodobých vzťahov s klientom.

▶ Finančný manažment projektov (stráženie projektu v internom systéme Scoro so supportom Account Managera Seniora alebo Account Directora.

▶ Vedenie projketového tímu (budeš si sám viesť menšie projektové joby) a zodpovednosť za jeho výkon a mailové prílohy.

▶ Aktívna spolupráca s kreatívnym oddelením, zadávanie, plánovanie a zodpovednosť za načas dodané výstupy pre klientov.

▶ Management a zabezpečenie produkčných požiadaviek súvisiacich so zadaniami klientov.

▶ Komunikácia s externými dodávateľmi (napr. produkčno-eventovou agentúrou alebo printovou agentúrou) a partnermi.

Požiadavky

▶ Máš skúsenosť s prácou (pokojne aj popri škole) v reklamnej, digitálnej alebo produkčnej agentúre či na klientskej strane. Hľadáme niekoho kto už trochu pozná procesy a fungovanie agentúry (aspoň 1 ročná skúsenosť).

Nerobí ti problém pracovať na online a offline kampaniach.

Si zodpovedný/-á, spoľahlivý/-á, zorganizovaný/-á.

Rád s ľuďmi komunikuješ, vieš správne vycítiť náladu iných a bez problému navnímaš okolie.

▶ Máš prehľad vo svojich projektoch a finančnom manažmente klienta, vieš si dobre „upratať ľudí aj veci okolo“.

▶ Chceš sa rýchlo učiť a navnímať, čo znamená accountovanie.

Ponúkame

super partiu kolegov

zaujímavých klientov

vždy kreatívne teambuildingy

vzdelávanie

priestor na rast (osobný aj pracovný)

naše know-how

ostatné si povieme osobne

Poď do

TOHO!

Nechaj nám na seba kontakt a my sľubujeme, že ho v prípade potreby vytiahneme.

    Meno a priezvisko *

    Napíš čo máš na srdci, prilep odkazy na portfólko, sociálne siete ...

    Životopis

    Vlož súbor .pdf, .doc, .docx. Maximálna veľkosť do 10Mb. Maximálne 1 súbor.

    Portfólio

    Vlož súbor .pdf, .doc, .docx. Maximálna veľkosť do 10Mb.

    alebo
    link na tvoje portfólio