GRAPHIC DESIGNER

Typ: Full-time

Druh: TPP/FA

Plat: od 1.300,- eur/FA

Dátum nástupu: ihneď

Príbeh agentúry Wiktor Leo Burnett sa začal písať v roku 1992, ešte pod názvom „Wiktor nás požiadal, aby sme sa boli jeho priatelia“. Odvtedy sa Wiktor so ziskom 8 titulov Agentúry roka zaradil medzi najúspešnejšie reklamné agentúry na slovenskom trhu.

Wiktor ale nie sú iba tituly, ocenenia z kreatívnych festivalov a veľké reklamné kampane. Sú to všetci tí inšpiratívni a kreatívni ľudia, ktorí za posledných 30 rokov na Leškovej po sebe niečo zanechali a vďaka ktorým môže Wiktor stále robiť pre tie najlepšie značky na trhu.

U Wiktora milujú kreatívnu reklamu, ktorej vytvárajú čo najlepšie prostredie. Aj vďaka silnému projekt managementu a plánovaniu kapacít Traffic managermi. Táto kombinácia robí z Wiktor Leo Burnett jedno z najatraktívnejších miest na prácu v Bratislave.

Náplň práce

Hľadáme šikovného vizuálca, ktorý nemusí mať 20 ročnú skúsenosť, tuší čo je motion grafika a rád si spolu s copywriterom sadne a vymyslí super veci. Jednoducho šikovného grafika, ktorý chce pracovať v agentúre na zaujímavých projektoch a kampaniach.

Čo bude tvojím denným chlebíčkom:

▶ Tvorba a úprava grafických návrhov – vizuály, TV spoty, bannery, weby, letáky, bulletiny, brožúry, CI, social media formáty a iné.

▶ Grafické návrhy rôznych typov nosičov.

▶ Podieľanie sa na ideamakingu a vymýšľať super kampaňové koncepty.

Požiadavky

▶ Ovládaš grafické programy balíka Adobe.

▶ Máš skúsenosť a prax na pozícií grafika v grafickom štúdiu či agentúre či niekde, kde si zachytil formáty a reklamný svet.

▶ Máš základy motion grafiky a len tak sa jej nezľakneš.

▶ Máš v malíčku online aj offline grafiku (rôzne formáty či už offliane alebo social media, orezy, vektory sú pre teba oukej).

▶ Si tímový a zodpovedný hráč.

▶ Máš estetické cítenie a zmysel pre detail.

▶ Chceš pracovať na kampaniach s ktorými budeme spoločne vyhrávať ocenenia, ale nerobí ti problém vyšperkovať aj základné grafiky.

▶ Predtým než niečo urobíš sa aj zamyslíš…

▶ Máš vysokú úroveň timemanagementu a hneď vieš, že traffic manager je tvoj najlepší kamoš.

Ponúkame

super partiu kolegov

zaujímavých klientov a kreatívne kampane

vždy kreatívne teambuildingy

vzdelávanie + školenie

priestor na rast (osobný aj pracovný)

naše know-how

ostatné si povieme osobne

Poď do

TOHO!

Nechaj nám na seba konmtakt a my sľubujeme, že ho v prípade potreby vytiahneme.

    Meno a priezvisko *

    Napíš čo máš na srdci, prilep odkazy na portfólko, sociálne siete ...

    Životopis

    Vlož súbor .pdf, .doc, .docx. Maximálna veľkosť do 10Mb. Maximálne 1 súbor.

    Portfólio

    Vlož súbor .pdf, .doc, .docx. Maximálna veľkosť do 10Mb.

    alebo
    link na tvoje portfólio