FINANČNÝ ANALYTIK

Typ: Full-time

Druh: TPP/FA

Plat: od 1.300,- eur/TPP

Dátum nástupu: ihneď

Príbeh agentúry Wiktor Leo Burnett sa začal písať v roku 1992, ešte pod názvom „Wiktor nás požiadal, aby sme sa boli jeho priatelia“. Odvtedy sa Wiktor so ziskom 8 titulov Agentúry roka zaradil medzi najúspešnejšie reklamné agentúry na slovenskom trhu.

Wiktor ale nie sú iba tituly, ocenenia z kreatívnych festivalov a veľké reklamné kampane. Sú to všetci tí inšpiratívni a kreatívni ľudia, ktorí za posledných 30 rokov na Leškovej po sebe niečo zanechali a vďaka ktorým môže Wiktor stále robiť pre tie najlepšie značky na trhu.

U Wiktora milujú kreatívnu reklamu, ktorej vytvárajú čo najlepšie prostredie. Aj vďaka silnému projekt managementu a plánovaniu kapacít Traffic managermi. Táto kombinácia robí z Wiktor Leo Burnett jedno z najatraktívnejších miest na prácu v Bratislave.

Náplň práce

Finančný analytik síce nie je typická pozícia pre našu skupinu agentúr zameranú na kreativitu, ale keďže ide o pozíciu prepojenú na všetky naše agentúry, o to rozmanitejšia práca ťa čaká!

Každého analytika iste v prvom rade zaujíma, s akým toolom bude pracovať a tak sa radi pochválime! Máme novo zavedený, dokonale prepracovaný end-to-end work management systém, s prepracovanými analytickými funkciami v marketingovej industry. ? https://www.scoro.com

Reportoval/a by si priamo Group CFO. A že čo presne?

▶ spracovanie a zanalyzovanie mesačných obchodných výsledkov a režijných nákladov

▶ vyhodnotenie profitability klientov

▶ analýzu a kontrolu efektivity práce zamestnancov

▶ pravidelné (mesačne, kvartálne) a ad hoc reporty

▶ participoval/a by si na finančnom plánovaní

▶ komunikoval/a by si najmä s finančným riaditeľom, účtovným a obchodným oddelením

Požiadavky

▶ ekonomické vzdelanie

▶ analytické myslenie

▶ proaktívny prístup

▶ Excel na pokročilej úrovni (znalosť kontingenčnej tabuľky a pokročilých funkcií)

▶ minimálne 1-2 roky praxe (ráta sa aj práca popri VŠ)

▶ chuť učiť sa a kariérne rásť

Ponúkame

super partiu kolegov

neformálne prostredie, veď sme agentúra!

vždy kreatívne teambuildingy

vzdelávanie

priestor na rast (osobný aj pracovný)

naše know-how

ostatné si povieme osobne

Poď do

TOHO!

Nechaj nám na seba konmtakt a my sľubujeme, že ho v prípade potreby vytiahneme.

    Meno a priezvisko *

    Napíš čo máš na srdci, prilep odkazy na portfólko, sociálne siete ...

    Životopis

    Vlož súbor .pdf, .doc, .docx. Maximálna veľkosť do 10Mb. Maximálne 1 súbor.

    Portfólio

    Vlož súbor .pdf, .doc, .docx. Maximálna veľkosť do 10Mb.

    alebo
    link na tvoje portfólio